děti slide slide show děti

Dětská diskotéka

Dětská diskotéka v našem pojetí neznamená pouze tancování, ale i spoustu zábavných her a soutěží pro děti. Děti se tedy programu přímo aktivně účastní, což se dětem vždy velice líbí.

 

Základ tohoto programu na párty pro děti tvoří dětská diskotéka s těmi největšími dětskými hity. Děti tak mají možnost si známé písně zazpívat, nebo si na ně společně s animátorkou zatančit. Právě atmosféru celé diskotéky podpoří pestrobarevné světelné efekty, které si zaručeně získají pozornost nejmenších. Děti zaujme i umělá mlha, která má speciální vůni pro děti.

 

Další část je tvořena zábavnými hrami a soutěžemi, v nichž je možnost vyhrát různé sladkosti, které děti milují.
Právě kombinace hudební složky, tancování a různých her vytvoří na oslavě tu pravou zábavu. Do programu je dále možné zahrnout i populární malování na obličej, nebo též oblíbené modelování z balónků. Ať je však přesný obsah dětské diskotéky jakýkoli, děti vždy díky zkušené animátorce zažijí spoustu zábavy!

 

 

Dětská diskotéka se může uskutečnit v interiéru, ovšem lze ji zrealizovat i v exteriéru – např. na zahradě u rodinného domu. Animátorky, které oslavou provází, mají dostatek zkušeností s různými druhy dětských oslav, čili mohou program přizpůsobit aktuální situaci, či přímo Vašemu přání.

 

 

Klikněte níže na nezávaznou poptávku a nechte děti tančit, hrát hry a soutěže, ale především si užít oslavu skutečně naplno!