děti slide slide show děti

Dětská párty

Dětská párty může mít mnoho podob. Jednou z možností párty je dekorace prostor a dětské občerstvení s dortem. Další možností je dětská párty, která je navíc doplněna zábavným programem pro děti. Jaká párty se bude dětem líbit více? Resp. jaká varianta děti zabaví a bude tedy skutečnou dětskou párty? Pouhé občerstvení děti rozhodně příliš nepobaví. Čili ano, máme na mysli párty se zábavným programem. Program dětské párty může být zvolený tak, aby se dětem opravdu líbil. Tedy přizpůsobený jejich věku, povaze, atd. Možností zábavy na dětské párty je tedy veliké množství, nicméně mezi nejoblíbenější patří rozhodně tyto:

  

Dětská diskotéka

Dětská diskotéka v našem pojetí neznamená jen tanec, ale i mnoho populárních her či soutěží pro dětské hosty. Děti se tedy programu celé párty aktivně účastní, což se dětem velmi líbí. Dětská párty je pak tvořena dětskou diskotékou s největšími hity. Děti tak mají možnost si na známé písně společně s animátorkou zatančit. Dětská diskotéka je doplněna spoustou barevných efektů, které si zaručeně získají dětskou pozornost na párty. Chybět v programu nebude ani speciální umělá mlha s vůní pro děti. Další část dětské párty je pak tvořena zábavnými hrami a soutěžemi, v nichž děti vyhrávají různé sladkosti, které milují. Kombinace hudby, tancování a zábavných her vytvoří na dětské párty tu pravou zábavu. Díky zkušené animátorce děti zažijí pořádnou porci zábavy!

 

                                                                            

Klaun

Naši klauni jsou zkušenými herci mající za sebou nespočet vystoupení. Na dětskou párty se pečlivě chystají secvičením různých komických situací.  Ovšem při dětské párty najde uplatnění i situační improvizace. Děti nejsou při párty pasivními diváky, ale jsou klaunem do celého vystoupení zapojeny. Tato možnost se programu aktivně účastnit se liší od spousty jiných klaunských vystoupení a je i důvodem, proč jsou naši klauni tak oblíbeni. Intenzita líčení klaunů je volena dle stáří dětí na dětské párty, jelikož malé děti se příliš nalíčených klaunů spíše bojí – toto je častou překážkou v zábavě na párty, kdy se mnozí nezkušení klauni marně potýkají se skutečností, jak děti pobavit.
Zastáváme však názor, že k zábavě dětí neslouží kostým, nebo líčení, ale především zkušenosti a schopnost klaunů děti rozesmát svým projevem.

 

 

                                                   dětská párty - poptávka

Kouzelník

Náš kouzelník pro děti předvede show, která se odehrává přímo mezi dětmi. Toto přináší veliký rozdíl ve vnímání celé kouzelnické show. Děti tak na dětské párty kouzla lépe uvidí, ale zároveň jsou do prpgramu show zapojovány a aktivně se jí mohou účastnit. Toto ve výsledku znamená obrovský zážitek z celé dětské párty – a to ať už se jedná o kouzelnické triky, zapojení dětí do kouzlení, či zábavné situace. 

 

 

 

Malování na obličej

Malováním na obličej lze doplnit výše uvedené programy, či jej lze samozřejmě na dětské párty pořádat samostatně. Při malování se pomaluje celý, nebo část dětského obličeje. Vzniklý motiv na obličeji obvykle vydrží několik hodin a na jeho tvorbu umělkyně používají pouze značkové, zdravotně neškodné a vodou omyvatelné barvy. V průběhu párty si pak děti mohou sami zvolit některý z motivů a ten jim umělkyně za malý okamžik přímo na párty vytvoří. Namalovat lze spousty populárních motivů. Na dětských párty to jsou často spiderman, kočka, lev, motýl či různé květiny.

 

 

Modelování balónků

Modelováním balónků je možné doplnit výše uvedené programy, či jej lze samozřejmě na dětské párty pořádat samostatně. Přímo před dětmi jsou pak ze speciálních modelovacích balónků vytvářena různá zvířátka, či předměty. Tyto výtvory děti obdrží jako dárek a odnáší si je z dětské párty s sebou domů. Děti tedy pak mají z dětské párty nejen jedinečný zážitek, ale rovněž i hračku.

 

Program vždy přizpůsobíme konkrétní dětské párty – tedy věku dětí, jejich zájmům či samozřejmě prostředí, kde se bude dětská párty odehrávat.

 

 

 Klikněte níže a zašlete nám nezávaznou poptávku – dopřejte dětem zábavu a pořádnou dětskou párty!