děti slide slide show děti

Dětské programy

Dětské programy pro děti mohou mít mnoho podob. Avšak vždy by měl být dětský program přizpůsoben stáří dětí. Čili v přípravě dětských programů jsou klíčové zkušenosti animátorů, kteří programy pro děti vytváří. U dětských programů je jistě důležitá i cena, proto jsou naše programy vždy přizpůsobeny Vašemu rozpočtu na danou akci.  Možností programů pro děti je veliké množství, nicméně mezi nejpopulárnější patří určitě tyto:

  

Dětská diskotéka

Dětská diskotéka u nás neznamená jen tanec, ovšem i spoustu populárních her či soutěží pro dětské hosty. Děti se tedy do dětského programu aktivně zapojují, což se vždy setká s velikým ohlasem. Program je pak tvořen dětskou diskotékou s oblíbenými hity. Děti tak mají možnost si na známé písně společně s animátorkou zatančit, v čemž je podpoří i  spousta barevných efektů, které program učiní program pro děti ještě více zajímavější. Program doplní i speciální umělá mlha s vůní pro děti. Část dětského programu je pak tvořena zábavnými hrami a soutěžemi, v nichž mají děti možnost vyhrát různé sladkosti. Program skládající se z hudby, efektů,  tancování a zábavných her vytvoří pro děti tu pravou zábavu. 

 

                               Programy pro děti - poptávka                                                                           

Klaun

U nás jsou klauni zkušenými herci mající za sebou spousty vystoupení. Program pro děti pečlivě chystají secvičením různých vtipných situací.  Nicméně v programu najde uplatnění i situační improvizace. Děti nejsou při programu pasivními diváky, ale jsou klaunem do programů zapojovány. Právě možnost se programu aktivně účastnit se odlišuje od spousty jiných programů klaunů a je i důvodem, proč jsou naši klauni tak oblíbeni. Intenzita líčení klaunů je volena dle stáří dětí, protože malé děti se příliš nalíčených klaunů spíše bojí – toto je stává častou překážkou, kdy se mnozí nezkušení klauni marně potýkají se skutečností, jak děti programem pobavit.
Myslíme si, že k zábavě dětí neslouží kostým, či líčení, ale hlavně zkušenosti a schopnost klaunů děti rozesmát svým projevem.

 

 

 

Kouzelník

Kouzelník předvede kouzla pro děti a to přímo mezi dětmi. Toto znamená veliký rozdíl ve vnímání celého programu. Dětské publikum tak na kouzla nejen lépe uvidí, ale zároveň jsou do programu show zapojovány a aktivně se jí mohou účastnit. Toto ve výsledku znamená obrovský zážitek z celé dětské párty – a to ať už se jedná o kouzelnické triky, účast dětí v kouzlení, či humorné situace. 

 

 

 

Malování na obličej

Malováním na obličej je možné doplnit uvedené programy, nebo jej lze jako program pořádat samostatně. Při tomto dětském programu se pomaluje celý, nebo část dětského obličeje. Vzniklý motiv na obličeji obvykle vydrží několik hodin a na jeho tvorbu umělkyně používají jen značkové, zdravotně neškodné a vodou smyvatelné barvy. V programu si pak děti mohou sami zvolit některý z motivů a ten jim umělkyně přímo na párty vytvoří. Namalovat lze spousty oblíbených motivů. V dětských programech to jsou často spiderman, kočka, tigr, motýl či květina.

 

 

Modelování balónků

Tento program se také řadí mezi nejoblíbenější z dětských programů. Modelováním balónků je rovněž možné doplnit uvedené programy, nebo modelování pořádat samostatně. Při programu jsou před dětmi jsou pak ze speciálních modelovacích balónků vytvářena různá zvířátka, či předměty. Tyto výtvory děti obdrží jako dárek a odnáší si je z programu s sebou domů. Děti tedy pak mají z celého programu nejen jedinečný zážitek, ale rovněž i hračku.

 

 Klikněte níže a zašlete nám nezávaznou poptávku – dopřejte dětem zábavný program pro děti!