slide slide show slide show

DJ na oslavu

DJ na oslavu se svojí zábavnou diskotékou patří určitě mezi nejoblíbenější části programu. V našem pojetí však neznamená diskotéka DJe pouze hraní hudby, ale především oslavu plnou zábavy, různých DJ překvapení pro hosty, i skladeb pro všechny generace.

Náš DJ na oslavu hraje déle jak 10 let a to především na různých oslavách, jeho hudební DJ produkce je tedy založena na bohatých zkušenostech. Právě tyto zkušenosti jsou u DJe nezbytné, aby mohl hrát písničky pro všechny generace, které na oslavách často jsou. Na své si tedy přijdou, jak generace starší, tak generace mladší. DJ navíc v průběhu večera hraje písničky na přání, čili má každý z přítomných možnost slyšet na oslavě svůj oblíbený hit.

Další důležitou vlastností DJe je schopnost přizpůsobit hudební produkci aktuální náladě hostů. DJ tedy ví, kdy zařadit jaké skladby, a to tak, aby zábava na oslavě příjemně plynula. DJ s sebou na oslavu vozí přes 10 000 skladeb různých žánrů – 80s, 90s, oldies, rock, pop, CZ & SK hity, atd. Je tedy téměř nemožné, že by DJ nějakou, byť i třeba méně známou píseň, s sebou neměl.

DJ může na oslavě uspořádat i velmi populární KARAOKE. Hudební zábavu moderuje a rád potencionálním zpěvákům pomůže s výběrem vhodné písničky. Vybírat lze z největších českých a slovenských hitů, ovšem v databázi nechybí ani hity zahraniční.

O celou hudební produkci se postará profesionální DJ audio aparatura profesionálních značek. Správnou atmosféru oslavy však vytvoří i DJ světelné efekty, celý prostor tak zaplní pestrobarevná světla, která jsou řízena přímo hudbou. Chybět na oslavě nebude ani umělá mlha.

Náš DJ s Vámi ochotně probere detaily oslavy a rád pomůže s výběrem vhodných písní. Vše lze s DJem probrat při osobní schůzce, či snadno přes telefon či e-mail.

Zašlete nám níže poptávku a nechte našeho DJe na oslavu vytvořit z Vaší oslavy párty, na kterou se nezapomíná!