slide slide show slide show

Ohňová show

Ohňová show, neboli fireshow je ohromující souhra lidí a ohně. Ohňová show v podání našich umělců uchvátí nejen triky s ohněm, ale i nečekaně přesnou synchronizací s hudebním doprovodem. Profesionální umělci vytvoří temperamentní a strhující podívanou, která se může odehrávat ve vnitřních, či venkovních prostorách.

 

Ohňová show znamená spoustu nádherných kreací s ohněm, které jistě každého hosta doslova ohromí. Show provádí několik umělců (většinou 3 – 4), kteří předvádí sehrané triky s ohněm či různými svítícími UV prvky. Celá ohňová show je přizpůsobena podmínkám daných prostor a může být tedy uskutečněna ve vnitřních, nebo venkovních prostorách. Výjimkou není ani vystoupení, kde je oheň zcela nahrazen nehořlavými prvky – UV prvky. Toto je zpravidla použito v prostorách, které jsou menší, či v nich použití ohně není možné.

                                 

 Vždy je však show sladěna s hudební složkou. Profesionální tanečníci předvádí nejefektnější výrazové a taneční prvky nejen ve skupinách, ale i sehraných dvojicích. Při ohňových show se například využívají ohnivá lana, ohnivé vějíře, řetězy poi, ohnivé tyče, častou součástí show je i plivání ohně či polykání ohně. Celá ohňová show zahrnuje i stylové líčení a kostýmy umělců.

 

Může se zdát, že ohňová show je pro okolí nebezpečným vystoupením, ovšem tomu tak u našich umělců v žádném případě není. Naši umělci mají nespočet zkušeností z různých (i zahraničních) soutěží a ohňové show se věnují déle jak 10 let. Vše je předem pečlivě připraveno a celé vystoupení navíc provází celá řada bezpečnostních opatření. Lze tedy show bez obav pořádat opravdu na každé oslavě.

 

 

Proměňte Vaši oslavu ve strhující vizuální podívanou! Klikněte níže na nezávaznou poptávku a dopřejte skrz ohňovou show jedinečný zážitek nejen sobě, ale i hostům!